7 Kinnisvara Partnerid OÜ

Kinnisvara müümine, ostmine või üürileandmine ei ole pelgalt nutitelefoniga fotode klõpsimine ning kinnisvaraportaalis kuulutamine. Parima tulemuse saavutamiseks on vaja hästi tunda kinnisvaraturgu, seadusandlust ja turundus (profifotod, flaierid, plakatid), et esitleda pakutavat kinnisvara võimalikult atraktiivselt ja tähelepanu pälvivalt.
 
7Kinnisvara Partnerid hästi komplekteeritud meeskond aitab Teil olla nähtav nii Eestis kui ka välisklientidele ja vormistab lepingud, mis kaitsevad Te huvisid ning tagavad korrektse lõpptulemuse.
 
Võtke meiega ühendust ning leiame just Teile sobivaimad lahendused, et tehing õnnestuks.
7Kinnisvara Partnerid
Alati pildis!

Kliendid soovitavad

Me tegeleme kinnisvarasse investeerimisega ja oleme töö käigus kokku puutunud erinevate kinnisvara vahendavate  ettevõtetega. 7Kinnisvara asjatundlikkus ja pühendumus on märkimist väärt. Korteri müügiprotsess oli kiire ja operatiivne.
Jäime väga rahule. Kindlasti jätkan koostööd ja soovitan ettevõtet ka oma tuttavatele.
Hereditas OÜ
 
Добрый день,Virko.
Хочу ещё раз поблагодарить в Вашем лице фирму 7Kinnisvara за оказанную мне помошь в приобретении квартиры. Хочется отметить основные моменты  вашей деятельности, которые были мне особенно приятны в процессе общения с Вами.
Первое - это доброжелательность  и позитивное настроение в любых ситуациях. Скажу честно, всегда приятней общаться с человеком, у которого на лице улыбка.
Второе - это внимательность к просьбам и пожеланиям клиента. Не все маклеры или агенты готовы выслушать порой надуманные фантазии клиента и при этом сохранить хотя-бы внешнее спокойствие и позитивный настрой.
Третий момент - это оперативность/быстрота/ в исполнении пожеланий клиента.
Четвёртый и очень важный  момент - это отсутствие жадности и умеренность в оплате вашей услуги. Мне приходилось сталкиваться с маклерами, которые на первой встрече с клиентом вторым пунктом разговора начинали обсуждение вопроса оплаты своей услуги и хотят получить предоплату. Это коробит. Так что ещё раз благодарю Вас за проделанную работу и желаю вашей фирме успешного развития в дальнейшем. С удовольствием порекомендую вашу фирму своим знакомым и партнёрам по бизнесу. Надеюсь на вашу успешную работу!
С уважением
Sergei Anderson
 
Korterist tehti väga ilusad pildid ja nädalaga leiti üürnik, kellega olen tänaseni väga rahul!
Aitäh!
M. :)

7 soovitust müümiseks

Valmistu müügiks ette!
Koristamata elamine. Mida vähem asju on ruumis seda parem. Müügiperioodiks on soovitav viia elamisest üleliigne mööbel ja muud asjad (lasterattad, kastid, ...), mis teevad korteri vaatajale väiksemaks.
 
Eramu müügisoovi korral on oluline ka välisilme
Niidetud muru.
Riisutud lehed.
Aia korrektne välimus. Kõrvalda ja peida kõik üleliigne (kõikvõimalikud hunnikud, ripakil koormakatted, lahtised ja kola täis varjualused, silmailu võivad riivata ka räämas puuriida ...).
 
Kuidas määrata kinnisvarale õige müügihind.
Hindamisakti tellimine annab hea esmase ülevaate objekti väärtusest. Turuanalüüsi tegemiseks on soovitav kasutada spetsialisti abi.
 
Pildid
Ise tehtud ebakvaliteetsed pildid võivad vähendada ostjate huvi ja seeläbi võib kaotada potentsiaalseid ostjaid. Positiivse esmamulje jätmiseks soovitame kasutada profifotosid.
 
Kuulutuse tekst
Kasuta tekstis korrektseid andmeid. Registrist leiad õige objekti üldpinna ja ka krundi ruutmeetrid. Kindlasti on soovitav märkida kas on tegemist näiteks korteriomandi või kaasomandiga, mille puhul on oluline kasutuskorra olemasolu. Samuti on soovitav, et esmasest infost nähtuks objekti kütteliik ja küttearved (nt veebruar ja juuli).
 
Kinnisvara tutvustamine
Mõtle läbi tegevusplaan, millises järjekorras objekti tutvustad ja milliseid nüansse soovid eriti rõhutada. Ära muutu “pähemäärijaks“ ja anna ka huvilistele võimalus küsimusi küsida ja rahulikult ringi vaadata..
 
Varjatud puudused
Väärinfo jagamine ja puuduste varjamine toob alati pigem kahju kui kasu ning võib kaasa tuua ka hilisemad (kohtu)vaidlused. Ole aus ja räägi võimalustest!
 
7Kinnisvara pakub Teile:
•    Tasuta nõuandeid:
-    mida Teie kinnisvara puhul esile tuua ja mida oleks vajalik kõrvaldada;
-    võimalike parenduste vajalikkusest ning põhjendatusest;
-    järgmistest vajalikest toimingutest.
•    Tasuta turuanalüüsi. Teie müügiobjekti kõige parema hinna kujundamine
•    Tasuta teavet eeldatav hindamisakti suurusjärgu kohta
•    Profifotograafi tehtud fotosid kuulutusse
•    Turustamist suurimates kinnisvaraportaalides
•    Turustamist välisklientidele (kuulutused nii inglise, soome kui ka vene keeles)
•    Vajadusel turustamist välismaal
•    Turustamist sotsiaalmeedias
•    Teie majast/korterist objektikataloogide tegemist (kõikidele klientidele-huvilistele)
•    Flyerite otsepostitamist
•    Võimaluse ja vajaduse korral väliplakati paigaldamist
•    Pidevat tagasisidet tööprotsessist 
 
Võtke meiega ühendust This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .
Tuleme kohale ja tutvustame meie töömeetodeid ning leiame just Teile sobiva lahenduse!