7 Kinnisvara Partnerid OÜ

Kinnisvara müümine, ostmine või üürileandmine ei ole pelgalt nutitelefoniga fotode klõpsimine ning kinnisvaraportaalis kuulutamine. Parima tulemuse saavutamiseks on vaja hästi tunda kinnisvaraturgu, seadusandlust ja turundus (profifotod, flaierid, plakatid), et esitleda pakutavat kinnisvara võimalikult atraktiivselt ja tähelepanu pälvivalt.
 
7Kinnisvara Partnerid hästi komplekteeritud meeskond aitab Teil olla nähtav nii Eestis kui ka välisklientidele ja vormistab lepingud, mis kaitsevad Te huvisid ning tagavad korrektse lõpptulemuse.
 
Võtke meiega ühendust ning leiame just Teile sobivaimad lahendused, et tehing õnnestuks.
7Kinnisvara Partnerid
Alati pildis!

Kliendid soovitavad

Me tegeleme kinnisvarasse investeerimisega ja oleme töö käigus kokku puutunud erinevate kinnisvara vahendavate  ettevõtetega. 7Kinnisvara asjatundlikkus ja pühendumus on märkimist väärt. Korteri müügiprotsess oli kiire ja operatiivne.
Jäime väga rahule. Kindlasti jätkan koostööd ja soovitan ettevõtet ka oma tuttavatele.
Hereditas OÜ
 
Добрый день,Virko.
Хочу ещё раз поблагодарить в Вашем лице фирму 7Kinnisvara за оказанную мне помошь в приобретении квартиры. Хочется отметить основные моменты  вашей деятельности, которые были мне особенно приятны в процессе общения с Вами.
Первое - это доброжелательность  и позитивное настроение в любых ситуациях. Скажу честно, всегда приятней общаться с человеком, у которого на лице улыбка.
Второе - это внимательность к просьбам и пожеланиям клиента. Не все маклеры или агенты готовы выслушать порой надуманные фантазии клиента и при этом сохранить хотя-бы внешнее спокойствие и позитивный настрой.
Третий момент - это оперативность/быстрота/ в исполнении пожеланий клиента.
Четвёртый и очень важный  момент - это отсутствие жадности и умеренность в оплате вашей услуги. Мне приходилось сталкиваться с маклерами, которые на первой встрече с клиентом вторым пунктом разговора начинали обсуждение вопроса оплаты своей услуги и хотят получить предоплату. Это коробит. Так что ещё раз благодарю Вас за проделанную работу и желаю вашей фирме успешного развития в дальнейшем. С удовольствием порекомендую вашу фирму своим знакомым и партнёрам по бизнесу. Надеюсь на вашу успешную работу!
С уважением
Sergei Anderson
 
Korterist tehti väga ilusad pildid ja nädalaga leiti üürnik, kellega olen tänaseni väga rahul!
Aitäh!
M. :)

7 soovitust ostmiseks


Tee kindlaks enda finantsvõimalused

Juhul kui soovid uue eluaseme soetamisel kasutada pangalaenu, siis enne kui turgu uurima ja omale meelepäraseid objekte külastama hakkad on paslik kaardistada oma finantsvõimalused.  Kui olete teadlik oma tegelikust laenuvõimekusest, siis hoiate kokku hulga aega kuna Teil on siis täpsemad otsingukriteeriumid.
 
Hetkeseis kinnisvaraturul
Tee kindlaks milline on hetkeseis kinnivaraturul - kas tegemist on turu tõusu- või langusefaasiga. Kinnisvaraturu kaardistamine aitab Teil teha läbimõeldud otsuse ja säästa Teie raha.
 
Hinnavõrdlus sarnaste pakkumistega
Antud piirkonna turu- ja konkureerivate pakkumiste analüüs annab Teile objektiivse ülevaate piirkonna (ruutmeetri)hinnatasemest ja võib olla abiks tulevastell hinnaläbirääkimistel. Siinkohal pean vajalikuks täheldada, et müügihinnad kinnisvaraportaalide kuulutustes ja tegelike tehingute ruutmeetrite hinnad (Maa-ameti statistika) erinevad kohati üle 10%-i.
 
Piirkonna valik
Uue kodu piirkonna valikul jälgi, et läheduses oleksid kõik Teile vajalikud asjad ja teenused. Milline on piirkonna infrastruktuur – ühistransport, kaubanduskeskused, koolid, lasteaiad, terviserajad, spordirajateised jne.
Tulevikus muudavad nimetatud tegurid Teie kinnisvara likviidseks ja annavad Teile palju müügieeliseid.
 
Põhjalik taustauuring
Objekti müümise põhjus võib anda teile olulise eelise hinnaläbirääkimistel. Eriti puitmajade ja ahiküttega objektide puhul soovitame kaasata spetsialist, kes annaks hinnangu maja tehnilise seisukorra kohta (katus, konstruktsioonid ja tehnosüsteemid). Nimetatud spetsialisti palkamine võib olla kordades odavam, kui Teie hilisemad kulud põhikonstruktsioonide parendustele ja küttekollete ümberehitamisele.
 
Hindamisakti vajalikkus ja tähtsus
Kui olete endale sobiva maja või korteri leidnud, siis soovitame enne tehingusse minekut tellida hindamisakti. Kui soetate kodu pangalaenuga, siis on see hiljem vajalik ka pangale esitamiseks.
Hindamisakt annab Teile vajaliku info objekti tegeliku turuväärtuse kohta. Kui müügihind jääb samasse suurusjärku hindamisaktil märgitud summaga, siis on kõik super ja võite olla kindlad, et teete mõistliku tehingu. Kui müügihind ületab hindamisaktil märgitud summat rohkem kui 10%, siis on Teil põhjendatud argumendid hinnaläbirääkimistel!
 
Võtke ennast esindama kinnisvaraspetsialist
Professionaali palkamine on eri valdkondades igati põhjendatud. Näiteks usaldame me auto remontimise meistrile, kohtusse minnes palkame juristi jne.
 
Kinnisvaraspetsialist aitab Teid: turuanalüüsi tegemisel; objekti plusside-miinuste väljaselgitamisel; hinnaläbirääkimistel; vajadusel vajaminevate dokumentide ja andmete hankimisel erinevatest ametitest; notaritehingus; objekti üleandmisel jne
 
 
7Kinnisvara pakub Teile:
•    Tasuta nõuandeid:
-    kinnisvaraturu hetkeseisust;
-    piirkondade plussidest ja miinustest;
-    sarnaste pakkumiste analüüsimisel.
•    Tasuta turuanalüüsi Teile huvipakkuva objekti hinna osas
•    Tasuta teavet Teid huvitava objekti eeldatav hindamisakti suurusjärgu kohta
•    Abi argumenteeritud väidete leidmisel hinnaläbirääkimisel
•    Abi eel-lepingu sõlmimisel ja broneeringu vormistamisel
•    Abi notariaalse ostu-müügilepingu analüüsil ja nõustame lepingusse täiendavate, Teie õigusi kaitsevate, punktide lisamist
•    Abi kinnisvara üleandmise-vastuvõtmiseakti vormistamisel
•    Abi kinnisvara vastuvõtmisel notariaalses lepingus fikseeritud korras
 
Võtke meiega ühendust This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .
Saame kokku ja kaardistame Teie vajadused ning leiame just Teile sobiva lahenduse!