7 Kinnisvara Partnerid OÜ

Kinnisvara müümine, ostmine või üürileandmine ei ole pelgalt nutitelefoniga fotode klõpsimine ning kinnisvaraportaalis kuulutamine. Parima tulemuse saavutamiseks on vaja hästi tunda kinnisvaraturgu, seadusandlust ja turundus (profifotod, flaierid, plakatid), et esitleda pakutavat kinnisvara võimalikult atraktiivselt ja tähelepanu pälvivalt.
 
7Kinnisvara Partnerid hästi komplekteeritud meeskond aitab Teil olla nähtav nii Eestis kui ka välisklientidele ja vormistab lepingud, mis kaitsevad Te huvisid ning tagavad korrektse lõpptulemuse.
 
Võtke meiega ühendust ning leiame just Teile sobivaimad lahendused, et tehing õnnestuks.
7Kinnisvara Partnerid
Alati pildis!

Kliendid soovitavad

Me tegeleme kinnisvarasse investeerimisega ja oleme töö käigus kokku puutunud erinevate kinnisvara vahendavate  ettevõtetega. 7Kinnisvara asjatundlikkus ja pühendumus on märkimist väärt. Korteri müügiprotsess oli kiire ja operatiivne.
Jäime väga rahule. Kindlasti jätkan koostööd ja soovitan ettevõtet ka oma tuttavatele.
Hereditas OÜ
 
Добрый день,Virko.
Хочу ещё раз поблагодарить в Вашем лице фирму 7Kinnisvara за оказанную мне помошь в приобретении квартиры. Хочется отметить основные моменты  вашей деятельности, которые были мне особенно приятны в процессе общения с Вами.
Первое - это доброжелательность  и позитивное настроение в любых ситуациях. Скажу честно, всегда приятней общаться с человеком, у которого на лице улыбка.
Второе - это внимательность к просьбам и пожеланиям клиента. Не все маклеры или агенты готовы выслушать порой надуманные фантазии клиента и при этом сохранить хотя-бы внешнее спокойствие и позитивный настрой.
Третий момент - это оперативность/быстрота/ в исполнении пожеланий клиента.
Четвёртый и очень важный  момент - это отсутствие жадности и умеренность в оплате вашей услуги. Мне приходилось сталкиваться с маклерами, которые на первой встрече с клиентом вторым пунктом разговора начинали обсуждение вопроса оплаты своей услуги и хотят получить предоплату. Это коробит. Так что ещё раз благодарю Вас за проделанную работу и желаю вашей фирме успешного развития в дальнейшем. С удовольствием порекомендую вашу фирму своим знакомым и партнёрам по бизнесу. Надеюсь на вашу успешную работу!
С уважением
Sergei Anderson
 
Korterist tehti väga ilusad pildid ja nädalaga leiti üürnik, kellega olen tänaseni väga rahul!
Aitäh!
M. :)

7 soovitust üürimiseks

Sihtgrupp
Alustuseks määratle sihtgrupp, kes võiksid olla Sinu potentsiaalsed üürnikud. Sihtgrupi määrab suuresti elamis seisukord. Kas tegemist on renoveeritud pinnaga või on vajalikud mõningad parendused.
Sihtgrupi osas on veel erinevaid võimalusi, näiteks kui on tegemist 3-e või enama toaga, siis võib kaaluda üürimist tubade kaupa. Seesugune lähenemine on Eesti veel vähe kasutuse, aga trend on tõusev.  
 
Elamise parendamine
Vaata konkureerivaid pakkumisi ja tee kalkulatsioon, kas elamise parendamine on asjakohane. Näiteks kas sanitaar-remont tõstab üürihinda sedavõrd, et see teatava perioodi jooksul remondikuud katab.
 
Kuidas määrata õige turuhind
Kui oled kahe eelneva punkti osas otsustanud, siis on turuhinna määramine lihtne. Kui eelmised punktid pole vastust saanud, siis alusta algusest.
 
Tähtaeg
Tähtaja määramine on vajalik mitmel põhjusel.
Esmalt seetõttu, kui Sa pole päris kindel, et teemaks võib tulla antud kinnisvara müük või muul põhjusel tuleb leping ülesse öelda ennetähtaegselt, siis tähtajalise (nt üheks aastaks sõlmitud) lepingu ennetähtaegsel lõpetamisel tuleb arvestada rahaliste sanktsioonidega, mida lepingu rikkuine kaasa toob.
Teiselt on lepingu perioodi määramine vajalik, kui peetakse vajalikuks elamise parendustöid. Seepärast soovitame põhjalikult läbi mõelda perioodi pikkus ja vastavalt sellele saab arvutada ka korrektse parenduskulu tasuvusperiood.
 
Üürniku taustauuring
Enne lepingu sõlmimist soovitame kindlasti kontrollida üürniku tausta. Võimalusi selleks on mitmeid. Kõige lihtsam on alustada sotsiaalmeediast ja põhjalikuma soovi korral soovitame kasutada Krediidiinfot.
 
Üürileping
Seda punkti käsitleme lähitulevikus ka eraldi teemana. Antud teema on väga lai ja siinkohal soovitame kasutada juristi abi või küsida nõu kinnisvaraspetsialistilt. Üürileping sõlmida kindlasti kirjalikult. Samuti soovitame lisada lepingusse tagatisraha käsitlev punkt. Tähtajalise lepingu puhul algus- ja lõpptähtaeg ning võimlaik lepingu pikenemine. Üürisumma tasumise kuupäev ja lepingueseme üleandmise kuupäev. Samuti on vajalik viide üleandmise-vastuvõtmiseaktile.
 
Üleandmise-vastuvõtmiseakt
Akt, milles märgitakse, et Üürileandja andis üle ja Üürnik võttis vastu eluruumi. Aktis fikseeritakse üleantavate võtmete arv. Samuti eluruumi tehniline seisund asjad (sisustus), mis asuvad eluruumis (köögimööbel, tehnika, laud, toolid, diivan, voodi jne.
Lisaks veel punktid, kus fikseeritakse elektriarvesti näit (päevane, öine), veearvesti näit (soe ja külm vesi) ning muud asjaolud.
 
Tulu deklaleerimine
Tulumaksu kohaldamist reguleerib tulumaksuseadus, mille kohaselt maksustatakse füüsilise isiku poolt maksustamisperioodil (kalendriaastal) kõikidest tuluallikatest saadud tulu, sealhulgas ka tulu kinnisvara või selle osa üürile andmisest. Ei oma tähtsust kas omanik on sõlminud üürilepingu suuliselt või kirjalikult.
 
 
7Kinnisvara pakub Teile:
•    Tasuta nõuandeid:
-    mida Teie kinnisvara puhul esile tuua ja mida oleks vajalik kõrvaldada;
-    sihtgrupi valikul;
-    võimalike parenduste vajalikkusest ning põhjendatusest;
-    järgmistest vajalikest toimingutest.
•    Tasuta turuanalüüsi. Teie üüriobjekti kõige parema hinna kujundamine
•    Üürnike taustauuringu teostamist
•    Profifotosid kuulutusse
•    Turustamist suurimates kinnisvaraportaalides
•    Turustamist välisklientidele (kuulutused nii inglise, soome kui ka vene keeles)
•    Vajadusel turustamist välismaal
•    Turustamist sotsiaalmeedias
•    Vajadusel flaierite otsepostitamist
•    Võimaluse ja vajaduse korral väliplakati paigaldamist
•    Üürilepingu sõlmimisel juristide poolt koostatud üürilepinguvormi
•    Üleandmise-vastuvõtmiseakti ettevalmistamist
•    Üleandmise protsessi läbiviimist
•    Pidevat tagasisidet tööprotsessist
 
Võtke meiega ühendust This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .
Tuleme kohale ja tutvustame meie töömeetodeid ning leiame just Teile sobiva lahenduse!